Zamknij

Koniec poszukiwań. 12-latka z Rzeszowa odnaleziona

Redakcja
18.02.2017 16:16
Joanna
fot. Policja

Dzisiaj w Krakowie odnaleziona została zaginiona 12-letnia dziewczynka, której poszukiwana trwały od czwartkowego popołudnia. Kupującą bilet do Rzeszowa dziewczynkę zauważył znajomy rodziny.

Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że 12-latka mogła udać się w kierunku Krakowa. Wczoraj odpowiedzialni za poszukiwania funkcjonariusze z wydziału kryminalnego otrzymali i potwierdzili te informacje. W czwartek na dworcu kolejowym w Rzeszowie dziewczynka kupiła bilet do Krakowa, gdzie dojechała i wysiadła na tamtejszym dworcu.

Informacja ta została przekazana policjantom z Krakowa oraz rodzinie, która włączyła się w poszukiwania na terenie Krakowa. Dzisiaj przed godziną 14 na dworcu PKP w Krakowie dziewczynkę zauważył znajomy rodziny. Zaopiekował się nią i zawiadomił policjantów. Okazało się, że 12-latka kupowała bilet powrotny do Rzeszowa. Dziewczynka jest teraz na komisariacie skąd odbiorą ją rodzice.

W czwartek rano 12-latka razem z rodzicami wyszła z domu. Rodzice odwieźli ją do szkoły. Jednak w szkole nie była. Od tego czasu nikt jej nie widział. Po południu zaniepokojeni rodzice zawiadomili policjantów.

RadioZET.pl/Policja/DG