Koniec z gryzieniem atrap. IKEA rozdaje darmowe...

Redakcja
07.09.2017 17:38
Koniec z gryzieniem atrap. IKEA rozdaje darmowe...
fot. Archiwum Radia ZET

Lubelska IKEA wyszła naprzeciw klientom, którzy w dniu otwarcia sklepu nadgryzali smakowicie wyglądające, jednak twarde i sztuczne jabłka. Od teraz każdy może podejść do regału i wziąć sobie owoc za darmo. - To świetny pomysł, dziękujemy - piszą internauci.

Zagłosuj

Robisz zakupy w IKEI?

Liczba głosów:

Nietypowe wydarzenie na sierpniowym otwarciu IKEI w Lublinie dała władzom sklepu do myślenia. – Przed otwarciem mieliśmy twarde jabłko do zgryzienia: jaki lokalny smak wprowadzić do naszego sklepu? Teraz rozwiązanie przyszło samo! Zapraszamy na pyszne, soczyste jabłka do sklepiku szwedzkiego w IKEA Lublin – czytamy na ich facebookowym profilu.

Klienci zachwyceni

Pomysł znalazł uznanie wśród klientów i internautów, którzy w komentarzach chwalą szwedzki sklep za to, co zrobili. – To i skrzynka cebuli powinna być – pisze jeden z komentujących. – Sprawdziliśmy, wszystkie cebule w sklepie są całe :D – odpisała żartobliwie IKEA. – Teraz każdy Janusz skrzynkami będzie wynosić – pisze z kolei Milena. W odpowiedzi Ikea wkleiła zdjęcie niemal pustych skrzynek z dopiskiem „Zainteresowanie jest spore, ale skrzynki zostają u nas”.

Ikea fb
fot. Facebook

Incydent na otwarciu IKEI w Lublinie

W sierpniu „Kurier Lubelski” opisał sytuację, jaka miała miejsce na otwarciu IKEI w Lublinie. Jedna z czytelniczek przesłała redakcji zdjęcia nadgryzionych atrap zielonych jabłek. Odpowiedź sklepu na ten incydent to przykład dobrego marketingu. Gratulujemy.

Ikea zdj
fot. Facebook/Kurier Lubelski

RadioZET.pl/Noizz.pl/Kurier Lubelski/strz