Zamknij

Para uprawiała seks w centrum miasta. Nagranie trafiło do internetu

07.08.2020 14:09
Seks
fot. Shutterstock

Para uprawiała seks na oczach przechodniów w centrum Konina. Nagranie miłosnych igraszek trafiło do internetu. Policja szuka kobiety i mężczyzny.

O sprawie wycieku nagrania miłosnych igraszek w centrum Konina informuje ''Głos Wielkopolski''. Do nietypowego zdarzenia przy ulicy Legionów doszło najprawdopodobniej w środę, 5 sierpnia 2020 roku. Kobieta i mężczyzna bez żadnego skrępowania uprawiali seks na oczach przechodniów. Miłosne uniesienia zostały nagrane na telefon, a filmik trafił do internetu. Sprawa wywołała oburzenie wśród mieszkańców Konina. 

Seks w centrum Konina. Policja szuka kobiety i mężczyzny 

Policja w Koninie zabezpieczyła nagranie i ustala dane personalne pary. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana. 

Pod koniec lipca na radiozet.pl opisaliśmy historię dwóch par uprawiających seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Miłosne igraszki zarejestrowały kamery monitoringu, a nagrania również trafiły do internetu. Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę.

Zobacz także

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Głos Wielkopolski