Zamknij

Kobieta rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Nie było szans na ratunek

25.10.2022 15:38

Tragedia na drodze ekspresowej S19 w okolicach Lublina. Nie żyje kobieta, która skoczyła z wiaduktu wprost na jezdnię. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wiadukt w Konopnicy
fot. Lubelska policja

Do tragicznego zdarzenia na obwodnicy Lublina doszło we wtorek (25 października) przed południem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta skoczyła z wiaduktu w Konopnicy nad trasę ekspresową S19. W wyniku upadku z dużej wysokości zginęła na miejscu.

Konopnica. Kobieta skoczyła z wiaduktu

Jak podaje "Dziennik Wschodni", kobieta uderzyła w dach przejeżdżającego busa i upadła na ziemię. Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci, biegły oraz technik kryminalistyki. Zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku Kraśnika.

Ciało denatki zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok. Policja ustala dokładną tożsamość kobiety. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

Myśli samobójcze – gdzie szukać wsparcia?

  • 22 594 91 00 – antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00);
  • 116 123 – telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00);
  • 116 111 – telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (czynny 7 dni w tygodniu, 24h na dobę).

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl