Szydło wytłumaczyła się z rządowych premii. ''Wiem, że popełniamy błędy''

Redakcja
14.04.2018 14:31
Beata Szydło
fot. PAP

Wiem, że popełniamy błędy - jest to rzeczą ludzką. Ten kto nic nie robi, błędów nie popełnia - powiedziała w sobotę wicepremier Beata Szydło. Według niej, Polacy mogą mieć poczucie, że obóz rządzący - który "zasiedział się" w Warszawie - odrywa się od ich problemów.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W sobotę w Warszawie odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy pod hasłem "Polska jest jedna". Biorą w niej udział - poza Szydło - również prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro oraz przewodniczący Porozumienia Jarosław Gowin.

Szydło w swoim wystąpieniu zwróciła się do Polaków. - Wiem, że czasami możecie mieć takie poczucie, że odrywamy się od waszych problemów. Wiem, że popełniamy błędy. Jest to rzeczą ludzką. Ten kto nic nie robi, błędów nie popełnia - podkreśliła wicepremier.

Jak dodał, ma "poczucie", że obóz rządzący "zasiedział się" w Warszawie. - Musimy wreszcie w końcu się z wami spotkać. Musimy znowu pojechać rozmawiać z wami, słuchać was. Potrzebujemy waszej energii, waszego wsparcia, potrzebujemy waszej mądrości - oświadczyła Szydło.

Zobacz także

Według wicepremier, aby zwyciężyć kolejne wybory, koalicja rządząca musi "być razem, musi ciężko pracować i musi być wierny tym wartościom, które (go) zbudowały".

- Tak jak 3 lata temu daliśmy radę, tak jak przez te 2,5 roku dawaliśmy radę i tym razem damy radę i zwyciężymy - stwierdziła Szydło.

RadioZET.pl/PAP/DG 

Zagłosuj

Na którą partię zagłosowałbyś w wyborach?

Liczba głosów: