Zamknij

Kornel Morawiecki w szpitalu. Będzie operowany

Redakcja
22.01.2019 10:49
Kornel Morawiecki w szpitalu. Będzie operowany
fot. W.Strozyk/Reporter

Kornel Morawiecki, poseł Wolnych i Solidarnych, a prywatnie ojciec premiera Mateusza Morawieckiego, trafił do szpitala i jeszcze w tym tygodniu ma przejść operację – informuje „Super Express”. – Sprawa jest poważna. Są powody do zmartwień – mówi jego bliska przyjaciółka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podaje „Super Express”, Kornel Morawiecki trafił do szpitala z ostrym bólem brzucha. Jeszcze w tym tygodniu ma przejść operację.

– Kornel Morawiecki od kilku dni przebywa w szpitalu. Trwają badania przed planowaną jeszcze w tym tygodniu operacją. O stanie zdrowia będziemy informować – powiedziała córka marszałka seniora Anna Morawiecka.

Zobacz także

– Sprawa jest poważna. Są powody do zmartwień mówi w rozmowie z gazetą jego bliska przyjaciółka. Dodaje jednak, że polityk „jest w dobrej formie”.

Morawiecki przebywa w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu. Wciąż trwają badania diagnostyczne, które mają odpowiedzieć, czy oprócz woreczka żółciowego parlamentarzysta ma także inne dolegliwości.

– Wierzymy, że wszystko dobrze się skończy i Kornel szybko wróci do domu – mówi „Super Expressowi” przyjaciółka polityka.

RadioZET.pl/SuperExpress/BM