Zamknij

Kornelia Felc i Zofia Boryła zaginęły. Nastolatki z Siemianic przepadły bez śladu

30.11.2021 16:50
Kornelia Felc i Zofia Boryło z Siemianic
fot. Policja w Słupsku

Kornelia Felc i Zofia Boryła zaginęły w Siemianicach w województwie pomorskim. Jak wynika z informacji śledczych, nastolatki wyszły z domu i do tej pory do niego nie wróciły. Mundurowi apelują o pomoc.

Kornelia Felc i Zofia Boryła zaginęły w poniedziałek 29 listopada. Małoletnie z Siemianic na Pomorzu wyszły ze swoich domów i do tej chwili nie wróciły do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązały kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziane były około godziny 17:00 na ulicy Miętowej w Siemianicach. 

Kornelia Felc i Zofia Boryła zaginęły w Siemianicach. Rysopis zaginionych

Policja ze Słupska opublikowała rysopis zaginionych dziewczynek. 14-letnia Kornelia Felc ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Zaginiona ma niebiesko-szare oczy oraz długie blond włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę w kratę wyglądającą jak koc, ciemne spodnie i czarne trampki.

13-letnia Zofia Boryła ma około 170 cm wzrostu. Dziewczynka nosi okulary korekcyjne i aparat ortodontyczny na zębach. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną puchową krótką kurtkę z kapturem, ciemnogranatowe dżinsowe spodnie i czarne trampki z białą podeszwą.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych nastolatek, proszone są o kontakt z komisariatem policji II w Słupsku: 47 742 04 00, z dyżurnym KMP w Słupsku: 47 742 05 25 lub najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.  

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C