Zamknij

Ozdrowieńcy po koronawirusie opuścili szpital. Chodzi o pacjentów z Opola

20.03.2020 23:54
Ozdrowieńcy po koronawirusie opuścili szpital. Chodzi o pacjentów z Opola
fot. Adrian Ciezki/REPORTER

Ze Szpitala Wojewódzkiego w Opolu w piątek wypisano dwie osoby, które w ubiegłym tygodniu zostały przyjęte na oddział zakaźny w wyniku zakażenia koronawirusem - poinformowała Wiesława Błudzin, ordynator oddziału.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Koronawirus w województwie opolskim. Jak poinformowała Wiesława Błudzin, ordynator oddziału zakaźnego Szpitala Wojewódzkiego w Opolu, w piątek wypisano ze szpitala dwie osoby, u których kilka dni temu stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Zobacz także

Szpital nie ujawnia szczegółów

Zobacz także

Ze względu na dobro pacjentów szpital nie udziela żadnych informacji na temat powiatów, z których pochodzą, płci i wieku osób, uznanych przez lekarzy za zdrowe. Wiadomo jedynie, że po pobycie szpitalnym czeka je rekonwalescencja. Informacji o ozdrowieńcach nie ma w wieczornym komunikacie wojewody opolskiego.

Zobacz także

Biuro prasowe wojewody opolskiego w przesłanym w piątek raporcie informuje, że w regionie na oddziałach szpitalnych obecnie przebywa 24 chorych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Poddanych kwarantannie jest 354 mieszkańców regionu. Pod nadzorem sanepidu znajduje się 1014 osób.

RadioZET.pl/PAP