Zamknij

Bójka dziewczyn przed szkołą w Kościanie. Tłum gapiów wszystko nagrywał

19.10.2021 12:22
Bójka uczennic w Kościanie
fot. Facebook.com

Dwie uczennice pobiły się przed budynkiem Zespołu Szkół im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie. Tłum gapiów, zamiast rozdzielić nastolatki, nagrywał całe zdarzenie telefonami. Wideo udostępniono w sieci. 

Jak podaje lokalny portal elka.pl, do bójki dwóch dziewczyn doszło najprawdopodobniej na przerwie między lekcjami przed budynkiem Zespołu Szkół im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie w Wielkopolsce. Dokładna data zdarzenia nie jest znana. Nagranie zostało opublikowane w mediach społecznościowych w piątek 15 października. 

Bójka dziewczyn przed szkołą w Kościanie. Tłum gapiów wszystko nagrywał

Z filmu krążącego po sieci wynika, że uczennice pokłóciły się o chłopaka. Na nagraniu widać, jak jedna z dziewczyn kilkukrotnie uderza drugą w okolice głowy. Zaatakowana uczennica odchodzi w towarzystwie koleżanki. Ostatecznie nastolatki pobiły się w pobliżu szkoły

Dyrektor szkoły odmówiła komentarza w tej sprawie. Małgorzata Durek stwierdziła, że wróciła do pracy po dłuższej nieobecności i nie zna dokładnych okoliczności zdarzenia. Postępowania ws. bójki uczennic nie prowadzi również policja. Funkcjonariusze na prośbę dyrekcji placówki zaplanowali profilaktyczne zajęcia z uczniami dotyczące agresji.

RadioZET.pl/elka.pl