Zamknij

Nie żyje 5-letnie dziecko. Chłopiec wypadł z okna w kamienicy

PAP
20.01.2021 14:58
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Marcin Betlinski/East News

Nie żyje 5-letnie dziecko. Chłopczyk, który wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Młyńskiej w Koszalinie 13 stycznia br., zmarł w szpitalu. Informację o śmierci 5-latka potwierdziła Polskiej Agencji Prasowej w środę koszalińska placówka, do której dziecko trafiło w ciężkim stanie.

Tragedia w Koszalinie - nie żyje 5-letnie dziecko. 5-latek wypadł z okna z trzeciego piętra kamienicy przy ulicy Młyńskiej 13 stycznia, około godziny 10.00. Jako pierwszy pomocy chłopcu udzielił patrol straży miejskiej, który wracając z interwencji zauważył leżące dziecko.

Koszalin. Nie żyje 5-letnie dziecko. Chłopiec wypadł z okna w kamienicy

Chłopczyk z licznymi obrażeniami, w tym głowy, został przewieziony przez pogotowie do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Tam przebywał na Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dziecięcej i Neonatologicznej. Lekarzom nie udało się go uratować. Informację o śmierci dziecka potwierdził PAP koszaliński szpital.

W chwili wypadku w mieszkaniu była matka 5-latka i jego rodzeństwo. Ojciec był w pracy. Kobieta została przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Matka jest nadal jest pod opieką psychologiczną. Nie została przesłuchana. W sprawie nikomu nie przedstawiono zarzutów - podała PAP w środę oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP