Zamknij

Pożar sklepu "Stokrotka". Z ogniem walczyło 16 zastępów straży pożarnej

18.06.2021 17:22

Strażacy opanowali pożar sklepu sieci "Stokrotka" w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Przyległe segmenty budynku zostały obronione - poinformował w piątek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie kpt. Tomasz Kubiak.

Pożar
fot. Gerard/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Pożar wybuchł najprawdopodobniej w piątek wczesnym popołudniem. Strażacy odebrali alarm o godz. 13.05. Chodziło o sklep sieci "Stokrotka" przy ul. Emilii Gierczak w Koszalinie.

Koszalin. Pożar sklepu "Stokrotka". Z ogniem walczy 13 zastępów straży pożarnej

O zdarzeniu w Koszalinie poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie kpt. Tomasz Kubiak. 

Ogień wdarł się na dach marketu przylegającego bezpośrednio do innych pawilonów usługowych. Nagranie z miejsca zdarzenia opublikował w mediach społecznościowych portal KoszalinInfo.pl:

Akcja gaśnicza prowadzona przez 16 zastępów strażackich skupiła się na gaszeniu poddasza sklepu i obronie przyległych pawilonów usługowych.

- Sytuacja jest opanowana. Przyległe segmenty budynku zostały obronione - podał przed godz. 17 kpt. Kubiak. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP