Zamknij

Tragiczny wypadek z udziałem dwóch samochodów. Nie żyje kierowca jednego z aut

09.12.2021 17:34

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po południu na jednej z ulic Koszalina. W zderzeniu dwóch samochodów zginął kierowca jednego z nich. Policja ustala okoliczności zajścia. 

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do zdarzenia - o którym poinformował lokalny portal koszalininfo.pl - doszło w czwartek ok. godz. 16 na ulicy Gnieźnieńskiej w Koszalinie.

Koszalin. Tragiczny wypadek, nie żyje kierowca jednego z aut

Na ten moment wiadomo, że doszło do zderzenia dwóch samochodów. Niestety, wypadku - mimo długiej akcji reanimacyjnej - nie przeżył jeden z kierowców. 

Ok. godz. 16 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. U kierowcy jednego z samochodów prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon - poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie st. kpt. Tomasz Kubiak.

Kierowca drugiego pojazdu został przetransportowany do szpitala. Ulica została zablokowana, a śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tej tragedii. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/koszalininfo.pl/PAP