Zamknij

Naga 40-latka wypadła z okna kamienicy. "Miała zasłoniętą twarz"

09.05.2021 17:55

40-letnia kobieta wypadła w sobotę z okna jednej z koszalińskich kamienic. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Jej stan określono jako ciężki. 

Koszalin
fot. Damian Klamka/East News

Wypadek, o którym poinformował lokalny portal koszalininfo.pl, miał miejsce w sobotę ok. godz. 12:30. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Bogusława II w Koszalinie wypadła kobieta.

Koszalin. Naga 40-latka wypadła z okna. Kobieta trafiła do szpitala

Jak podaje serwis, 40-latkę - "nieprzytomną, nagą z zasłoniętą twarzą" - znaleźli przechodnie. Niezwłocznie zawiadomili też służby ratunkowe. Na miejsce zdarzenie przybyła policja oraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe. 

Medykom udało się przywrócić czynności życiowe 40-letniej kobiety, która w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala wojewódzkiego w Koszalinie koszalininfo.pl

Stan poszkodowanej określono jako ciężki. Teraz śledczy będą wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Jak informuje z kolei Fakt24pl, 40-latka ma liczne obrażenia głowy. Z informacji uzyskanych przez portal wynika również, że kobieta była leczona psychiatrycznie. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/koszalininfo.pl/Fakt24.pl