Zamknij

Zaginęła 25-letnia Monika. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży

19.07.2020 14:26
Zaginęła 25-letnia Monika. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży
fot. Zaginieni- cała Polska/Facebook

Zaginęła 25-letnia Monika Hryniewicz z Koszalina – informuje policja oraz grupa poszukiwawcza "Zaginieni cała Polska". Kobieta jest w 25. tygodniu ciąży.Może przebywać w towarzystwie 37-letniego mężczyzny.

Koszalin. Zaginęła 25-letnia Monika Hryniewicz. "W dniu 28.06.2020 r. o godz. 06.00 wyszła z miejsca zamieszkania na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Istnieje podejrzenie, że Pani Monika przebywa lub przebywała w Kołobrzegu w towarzystwie 37-letniego Tomasza K." - czytamy w komunikacie, opublikowanym przez grupę poszukiwawczą "Zaginieni cała Polska". 25-latka jest w 25. tygodniu ciąży.

Rysopis zaginionej

Zaginiona ma 172 centymetry wzrostu i szczupłą budowę ciała. 25-latka ma również długie, ciemne, proste włosy sięgające bioder, niebieskie oczy oraz małe, przylegające uszy. Ma prosty nos i pełne uzębienie. Poniżej publikujemy zdjęcie kobiety:

monikahryniewicz

fot. Zaginieni - cała Polska/Facebook

W momencie zaginięcia ubrana była w niebieską tunikę z rękawem ¾ z i nadrukiem w postaci dużego, białego motyla. Miała na sobie również zielone legginsy i czarne obuwie sportowe z białą podeszwą typu adidas. 25-letnia Monika nosi okulary korekcyjne z białym szkłem i czarnymi oprawkami.

Zobacz także

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej lub okoliczności jej zaginięcia, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11. Można kontaktować się z numerami 477841-543, 477841-596 lub 112.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/Zaginieni-cała Polska/Facebook