Zamknij
Wypadek w Kocku
  • IMG-20220602-WA0001
  • IMG-20220602-WA0000
  • IMG-20220602-WA0004
  • 3 Zobacz
fot. Komenda Powiatowa PSP w Lubartowie

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny wypadku w Kocku w powiecie lubartowskim. Samochód marki Porsche uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia zginął 31-letni kierowca, a pasażer został ranny. 

Do śmiertelnego wypadku w Kocku doszło w czwartek przed godziną 4. Na ulicy Warszawskiej, niedaleko skrzyżowania z drogą krajową nr 48, 31-letni kierujący porsche na prostym odcinku nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

Wypadek porsche w Kocku. Zginął 31-letni kierowca

Na miejsce wypadku skierowano zastępy straży pożarnej z Lubartowa, Radzynia Podlaskiego i Kocka. Strażacy ewakuowali z pojazdu dwóch poszkodowanych. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. 

– Pomimo podjętej reanimacji kierujący niestety zmarł. 30-letni pasażer został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała – powiedziała starsza sierżant Jagoda Stanicka z KPP w Lubartowie. Dodała, że obaj mężczyźni pochodzą z powiatu lubartowskiego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP