Zamknij

37-letnia kobieta została zadźgana nożem. Zatrzymano młodego mężczyznę

03.10.2022 18:10

Prokuratura Rejonowa w Kozienicach (woj. mazowieckie) prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 37-letniej kobiety. Podejrzany o ten czyn 24-latek został aresztowany – poinformowała prokuratur rejonowy Joanna Żak.

morderstwo w kozienicach
fot. Damian Klamka /East News

O znalezieniu zwłok 37-letniej kobiety w jednym z bloków w Kozienicach policja została poinformowana 27 września. - Wstępne czynności wykazały, że kobieta miała zadanych kilkanaście ciosów nożem w plecy i w inne części ciała – przekazała PAP prokurator.

Przeprowadzona została sekcja zwłok 37-latki. - Czekamy na protokół. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci, czy jeden z ciosów, czy też kobieta zmarła na skutek wykrwawienia - przekazała prokurator.

Kozienice. 37-letnia kobieta została zadźgana nożem

Sprawca morderstwa został zatrzymany w nocy tego samego dnia. To 24-letni mieszkaniec pow. kozienickiego. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Za zabójstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie.

Jak ustalili śledczy, 37-latka wcześniej mieszkała tymczasowo w Warszawie. W Kozienicach korzystała z mieszkania wynajętego przez inną osobę. - Ofiara i sprawca nie byli znajomymi, ani rodziną. Dla sprawcy 37-latka była obcą osobą – powiedziała prokurator. Dodała, że na razie prokuratura nie ujawnia więcej szczegółów śledztwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Ilona Pecka (PAP)