Zamknij

Wypadek pod Zgorzelcem. Zginęło 3-letnie dziecko, kobieta w ciąży ciężko ranna

07.06.2021 12:11

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 352 pod Zgorzelcem. Strażacy z tego miasta przekazali, że po czołowym zderzeniu audi i volkswagena zginęło 3-letnie dziecko, a 29-latka w zaawansowanej ciąży została ciężko ranna. Policja szuka świadków wypadku.

Koźmin. W wypadku samochodowym zginęło 3-letnie dziecko
fot. KP PSP Zgorzelec Facebook

Tragiczny wypadek w Koźminie pod Zgorzelcem. Zginęło 3-letnie dziecko, a ciężko ranna kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala.

Na drodze wojewódzkiej nr 352 w kierunku Bogatyni zderzyły się dwa samochody. Strażacy przekazali, że do wypadku doszło w zeszłą niedzielę o godz. 15:35.

Koźmin. W czołowym zderzeniu dwóch aut zginęło 3-letnie dziecko. Ciężarna kobieta ciężko ranna 

W sprawie zatrzymano jedną osobę, ale śledczy muszą wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia. Przydatne mogą być zwłaszcza nagrania z wideorejestratorów od kierowców, którzy w podobnym czasie jechali tą drogą.

"Pozostali uczestnicy wypadku doznali mniejszych obrażeń niezagrażających życiu. Kierowca audi oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb" – relacjonowali strażacy z KP PSP w Zgorzelcu. Na miejscu pracowali też ochotnicy z OSP KSRG Radomierzyce, ZRM, policja oraz zarządca drogi.

RadioZET.pl/KP PSP Zgorzelec/Grażyna Wiatr