Zamknij

Dwa amstafy rozszarpały jamnika. Grupa KTOZ ostrzega: ''psy biegają luzem''

08.09.2020 14:58
Amstaf
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Kraków. We wtorek rano dwa psy w typie amstaf rozszarpały jamnika. Groźne czworonogi biegały bez smyczy i kagańca. Grupa KTOZ poszukuje świadków tego zdarzenia.

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami szuka właściciela dwóch psów w typie amstaf, które we wtorek rozszarpały jamnika. Pupil razem ze swoim opiekunem spacerował na smyczy.

Kraków. Amstafy rozszarpały jamnika

Do tego przerażającego zdarzenia doszło we wtorek rano na Plantach przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie. Czarna suka oraz pies w typie amstaf rozszarpały jamnika. Psy biegały "luzem", bez kagańca. Natomiast mniejszy pupil spacerował na smyczy obok swojej właścicielki.

Właściciel — wysoki, młody mężczyzna nie zrobił absolutnie nic, żeby psy rozdzielić. Nie pomógł również oszołomionej właścicielce zagryzionego psa. Zaznaczamy, że jamnik był na smyczy

- przekazało Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Zobacz także

Nikt ze świadków tego wydarzenia nie zadzwonił po policję. Jeśli ktoś wie, do kogo należą psy, grupa KTOZ prosi o przekazanie informacji w wiadomości prywatnej.

Zobacz także

Piotr Szpiech, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przekazał w rozmowie z portalem krakow.wyborcza.pl, że do mundurowych nie wpłynęła skarga. Dodał, że informacja zostanie przesłana do komisariatu, gdzie funkcjonariusze będą analizować podjęcie ewentualnych czynności.

RadioZET.pl/krakow.wyborcza.pl