Zamknij

Nakrył żonę w łóżku z kolegą. W szale urwał mu jądro

Redakcja
24.11.2017 13:05
Łóżko
fot. Flickr

Tragiczny finał libacji w jednym z krakowskich mieszkań. Pod nieobecność męża, małżonka poszła do łóżka z jego kolegą. Gdy mężczyzna wrócił i zastał ich w sytuacji niedwuznacznej, wpadł w szał. Efektem tego są... skaleczone genitalia znajomego.

Do zdarzenia doszło w krakowskiej Nowej Hucie. 53-latek wpadł w odwiedziny do swoich znajomych. Po suto zakrapianym wieczorze, gość zdecydował się zostać na noc. Gdy nad ranem gospodarz wyszedł na spacer z psem, jego żona oraz kolega wylądowali w łóżku.

Mężczyzna po jakimś czasie wrócił i zastał wspomnianą dwójkę in flagranti. Wpadł w szał, po czym zaczął... wyciągać kolegę z łóżka, przytrzymując go za jądra. Robił to tak mocno, że jedno z nich urwał, po czym uciekł.

Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie jednak okazało się, że doznał jedynie "średniego uszczerbku na zdrowiu". Sprawca uszkodzenia genitaliów został natomiast zatrzymany przez policję i przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Krakowie. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP