Zamknij

Tragiczny finał rodzinnej kłótni. Syn dźgnięty nożem myśliwskim

Redakcja
19.03.2018 17:50
Krew
fot. Pixabay

W najtragiczniejszy z możliwych sposobów zakończyła rodzinna sprzeczka między dwoma członkami rodziny. W pewnym momencie ojciec wyciągnął nóż i ranił nim syna. Mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia rozegrała się w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wicherkiewicza w Krakowie. Podczas rodzinnej kłótni między dwoma mężczyznami (ojcem i synem — obaj nazywającymi się Stanisław P.) w pewnym momencie ten starszy wyciągnął nóż myśliwski i ranił młodszego. Cios okazał się dla jego syna śmiertelny.

Zobacz także

31-latka nie udało już uratować, natomiast 69-latek został już zatrzymany przez policję. Na miejscu zdarzenia pojawili się także prokurator oraz biegły sądowy, którzy przeprowadzili oględziny.

— Zabezpieczono szereg śladów, w tym typowane narzędzie zbrodni w postaci noża myśliwskiego. W toku dotychczasowych czynności przesłuchano świadków oraz skierowano zwłoki do Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie celem ustalenia przyczyn i mechanizmu śmierci pokrzywdzonego — wyjaśnia w rozmowie z „Wirtualną Polską” prok. Janusz Hnatko, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

RadioZET.pl/wp.pl/MP