Zamknij

Zaginął 65-latek z Krakowa. Wsiadł do autokaru, który jechał do Niemiec

01.03.2021 16:27
Krzysztof Pabijańczyk
fot. Małopolska Policja

Zaginął mieszkaniec Krakowa, 65-letni Krzysztof Pabijańczyk. Mężczyzna przed prawie dwoma laty wyszedł z mieszkania przy ul. Kotlarskiej i udał się na dworzec autobusowy w Krakowie, gdzie wsiadł do autokaru jadącego do Niemiec. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Krzysztof Pabijańczyk, mieszkaniec Krakowa, wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Kotlarskiej 7 marca 2019 roku. Następnie - jak podaje małopolska policja - udał się na krakowski dworzec autobusowy i tam wsiadł w autokar, który jechał do Niemiec.

Krzysztof Pabijańczyk zaginął. Mieszkaniec Krakowa poszukiwany od dwóch lat

Od tego czasu minęły prawie dwa lata. Niestety, przez ten czas 65-latek się nie odnalazł ani nie nawiązał kontaktu ze swoją rodziną. 

Wedle policyjnego rysopisu mężczyzna ma 170 cm wzrostu, proste i krótkie włosy, niebieskie oczy. Jest też średniej budowy ciała, a ze znaków szczególnych posiada bliznę po operacji wyrostka.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 915, 47 83 52 573 lub 112.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/malopolska.policja.gov.pl/Facebook