Zamknij

Kraków. Para uprawiała seks w centrum miasta. ”Było dość niezręcznie”

17.08.2020 14:28

Para kochanków uprawiała seks w tunelu w centrum Krakowa. Na miejscu nietypowego zdarzenia interweniowała Straż Miejska. ''Zakończyliśmy sprawę na dwóch mandatach'' - poinformowali funkcjonariusze. 

Straż Miejska
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Seks w centrum Krakowa wywołał poruszenie wśród przechodniów. Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę w tunelu przy ulicy św. Rafała Kalinowskiego. Jak informuje krakowska Straż Miejska, to ruchliwy rejon dworca autobusowego. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce przez świadków zdarzenia.

Seks w centrum Krakowa. Para kochanków ukarana mandatem 

Straż Miejska poinformowała, że na miejscu odnaleziono leżące na chodniku damskie spodnie. Para kochanków została ukarana mandatami. ''Miłość nie wybiera... ani miejsca, ani czasu [...] Nie przeciągaliśmy tematu, bo w sumie było dość niezręcznie'' - napisali mundurowi. 

Do podobnej sytuacji doszło na początku sierpnia. Para uprawiała seks na oczach przechodniów w centrum Konina. Nagranie miłosnych igraszek trafiło do internetu. Sprawa wywołała ogromne oburzenie wśród mieszkańców.

Zobacz także

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.  

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl