Zamknij

Tragiczny finał imprezy w Krakowie. Zmarł 23-latek

25.01.2021 16:56
Karetka
fot. Damian Klamka/East News

Tragiczny finał imprezy urządzonej w jednym z bloków na krakowskich Azorach. Na klatce schodowej znaleziono mężczyznę z ranami kłutymi klatki piersiowej. Mimo pomocy udzielonej przez pogotowie 23-latek zmarł.

Do tragedii w jednym z bloków w Krakowie doszło w nocy z 23 na 24 stycznia. Na klatce schodowej, gdzie odnaleziono 23-letniego mężczyznę, policja pod nadzorem prokuratury przeprowadziła oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze – poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń. Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych intensywnych czynności policjanci zatrzymali kilka osób – uczestników imprezy.

Kraków. Tragiczny finał imprezy. 23-latek nie żyje

Ciało 23-latka pochodzącego z powiatu wadowickiego zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana przyczyna śmierci.

– Aktualnie wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, weryfikowana jest rola zatrzymanych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny – powiedział mł. insp. Sebastian Gleń.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Prądnik-Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej. Z uwagi na dobro postępowania policja nie udziela więcej informacji.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP