Zaginął Akitaka Tsuzuki. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach [FOTO]

Redakcja
30.01.2019 11:22
Tsuzuki
fot. KMP Kraków

Krakowska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny o nazwisku Akitaka Tsuzuki. Pochodzący z Japonii student Akademii Muzycznej zaginął dwa tygodnie temu. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu. 

Krakowska policja wydała komunikat o akcji poszukiwawczej Akitaki Tzusukiego. 25-letni Japończyk studiujący na tamtejszej Akademii Muzycznej ostatni raz widziany był w miejscu swojego zamieszkania, tzn. w akademiku na ul. Przemyskiej 17.

Tzusuki
fot. KMP Kraków

Według policyjnego rysopisu mężczyzna ma ok. 160 cm wzrostu, 25 lat, proste i krótkie włosy koloru czarnego, ciemne oczy i mały nos. Jest dość krępej budowy i nosi okulary korekcyjne w grubych czarnych oprawkach. 

Informację na ten temat opublikował też profil „Zaginieni przed laty” na Facebooku. „Nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na wiadomości. Nie był też w żaden sposób aktywny w internecie. Niestety nie mamy informacji jak był ubrany w dniu zaginięcia, ponieważ wyszedł z akademika pod nieobecność współlokatora. Wiemy natomiast, ze na ok 160-170 cm wzrostu, ma ze sobą telefon komórkowy (ładowarka została w akademiku) oraz prawdopodobnie paszport. Może mieć na sobie długą ciemną kurtkę/płaszcz. Zaginięcie zostało zgłoszone na policje oraz do Ambasady Japońskiej w Polsce” – czytamy we wpisie. 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Krakowie nr tel. 12 -61 -57 -221, 12-61-57-711  lub 112, 997.  

RadioZET.pl/KMP Kraków/Facebook/MP