Zamknij

Zaginęła 14-letnia Nel Stokłosa z Krakowa. Policja apeluje o pomoc

27.09.2019 13:40
Zaginęła 14-letnia Nel Stokłosa z Krakowa. Policja apeluje o pomoc
fot. malopolska.policja.gov.pl

Zaginęła 14-letnia Nel Stokłosa z Krakowa. Nastolatka opuściła swój dom w Nowej Hucie i ślad po niej zaginął. Dziewczynka do tej pory nie nawiązała kontaktu z nikim z  rodziny ani znajomych. Krakowska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zaginiona 26 września wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Ostatni raz widziana była przy ul. Stary Gościniec w Krakowie” – poinformowała w komunikacie małopolska policja.

Zobacz także

Policja apeluje o pomoc

Do zaginięcia 14-latki doszło 26 września. W czwartek dziewczynka wyszła z domu w Nowej Hucie i nadal do niego nie wróciła. Nie ma z nią kontaktu.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanej. Nel Stokłosa w momencie wyjścia z domu miała na sobie czarną bluzę, czarne spodnie i czarne obuwie. Dziewczynka może też mieć na sobie czarną kurtkę ze srebrnym zamkiem. Nastolatka ma około 167 centymetrów wzrostu, włosy w kolorze ciemnego blondu oraz szaroniebieskie oczy.

Zobacz także

Policja apeluje do wszystkich osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu dziewczynki lub widzieli zaginioną – należy jak najszybciej skontaktować z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod numerami 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub alarmowym: 112, 997.