Zamknij

Horror w Krapkowicach. Rodzice gwałcili swoje dzieci i pozwalali na to innym

Redakcja
23.08.2018 15:04
Horror w Krapkowicach. Rodzice gwałcili swoje dzieci i pozwalali na to innym
fot. Shutterstock

Piekło czwórki dzieci z Krapkowic (woj. opolskie) zaczęło się w 2013 roku, jednak sprawa wyszła na jaw dopiero 3 lata później. Zygmunt Z. i Mariusz D. zostali wówczas skazani na 12 i 13 lat więzienia za gwałty na dzieciach. Skazani zeznali jednak, że gwałtów dopuszczali się sami rodzice, którzy organizowali we własnym domu zakrapiane alkoholem, pedofilskie orgie. Właśnie ruszył ich proces. O przerażającym procederze pisze „Fakt”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Izabela S. wraz ze swoją 11-letnią córką zamieszkała w 2013 roku z Jarosławem W. Mężczyzna samotnie wychowywał Kamila, Amelię i Jakuba. To wtedy miały rozpocząć się zakrapiane alkoholem pedofilskie orgie.

Zobacz także

Dzieci były gwałcone przez dwójkę znajomych Izabeli S. i Jarosława W. W 2016 roku w związku z problemami alkoholowymi rodziców sąd zdecydował się odebrać im dzieci i umieścić je w rodzinie zastępczej. Wówczas dzieci opowiedziały o horrorze, jaki je spotkał. Sąd skazał Zygmunta Z. oraz Mariusza D. kolejno na 12 i 13 lat więzienia.

Nie wiedziano jednak, że gwałtów dopuszczali się sami rodzice. – Nie wybaczę sobie krzywdy moich dzieci – mówił wtedy „Faktowi” Jarosław W. Oskarżeni opowiedzieli jednak przed sądem, jaki dokładnie przebieg miały alkoholowe libacje, na które byli zapraszani. Jak wynika z ich zeznań, najpierw wszyscy się upijali, a następnie na zmianę gwałcili dzieci. Właśnie ruszył proces rodziców. Grozi im 15 lat więzienia.

RadioZet.pl/Fakt.pl/bm