Zamknij

5-latek biegał w samych majtkach po osiedlu. Matka była pijana

29.07.2020 21:57
Krasnystaw
fot. krasnystaw.lubelskie.policja.gov.pl

5-letni chłopiec błąkał się samotnie między blokami na jednym z osiedli w Krasnymstawie. W tym czasie jego kompletnie pijana matka spała. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Krasnymstawie (woj. lubelskie). Miejscowi policjanci zostali powiadomieni o tym że w okolicy jednego z bloków biega mały chłopczyk w samych majtkach. Zaniepokojeni widokiem dziecka bez opieki byli sąsiedzi. 

Zostaliśmy powiadomieni, o tym, że w okolicy jednego z bloków w Krasnymstawie biega mały chłopczyk w samych slipkach, a jego matka prawdopodobnie jest nietrzeźwa 

relacjonuje w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" komisarz. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze w jednym z mieszkań zastali nietrzeźwą kobietę, która sprawowała opiekę nad swoim 5-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało, iż 29-latka ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz także

O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomi Sąd Rodzinny decyzją, którego chłopcu została zapewniona właściwa opieka. To on zdecyduje o dalszych losach kobiety. Nieodpowiedzialna matka w celu wytrzeźwienia, trafiła na do policyjnego aresztu.  

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/krasnystaw.lubelska.policja.gov.pl/Dziennik Wschodni