Zamknij

Rzucił się z nożami na rodziców i policjanta. "Najpierw ranił matkę"

29.07.2022 18:38

28-letni mieszkaniec Krasnegostawu (woj. lubelskie) zaatakował nożami swoich rodziców i rzucił się na interweniujących policjantów. Matka i ojciec napastnika oraz jeden z funkcjonariuszy trafili do szpitala, a sam agresor został umieszczony na oddziale psychiatrycznym.

Policja
fot. Damian Klamka/East News zdjęcie poglądowe)

O sprawie poinformowała Polska Agencja Prasowa oraz lubelski reporter Radia ZET Piotr Olejarz. Jak przekazał nadkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Krasnystaw. Rzucił się z nożami na rodziców i policjanta

- Po godz. 3 nad ranem 28-letni mężczyzna zaatakował trzymanymi w obu dłoniach nożami swoich rodziców. Najpierw ranił matkę, a później kilkukrotnie ugodził swojego ojca. Małżonkowie nie mogąc poradzić sobie z agresją syna uciekli do sąsiadów - mówił, cytowany przez PAP.

Dodał, że gdy na miejsce przybyli mundurowi, "mężczyzna rzucił się w kierunku jednego z nich i ranił go nożem". - 28-latek został obezwładniony, a ranny policjant, podobnie jak rodzice mężczyzny, trafił do szpitala. Życiu policjanta oraz matce napastnika nie zagraża niebezpieczeństwo. Ojciec sprawcy przeszedł operację - powiedział Wasilewski.

Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa na oddziale psychiatrycznym. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Twitter