Zamknij

Brutalna bójka w Krynicy Morskiej. Ranna pracownica lokalu [WIDEO]

Redakcja
17.08.2018 10:28
Krynica Morska. Brutalna bójka w restauracji [WIDEO]
fot. TVRegionalna24.pl/YouTube

Dramatyczne sceny w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Grupa mężczyzn wdała się w awanturę, którą starał się powstrzymać personel lokalu. Jedna z pracownic została uderzona w głowę i z obrażeniami trafiła do szpitala. Całe zdarzenie nagrał jeden ze świadków.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podał dziennik „Fakt”, do incydentu doszło w niedzielę 12 sierpnia około godz. 16.

Sierż. sztab. Joanna Słowik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim relacjonowała, że prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu.

Zobacz także

Bójka zakończyła się dramatycznie dla pracownicy restauracji.

– Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala – mówiła Słowik, cytowana przez „Fakt”.

Kobieta nadal jest hospitalizowana, ale nie wiadomo, jaki jest jej stan.

Zobacz także

Jeden ze świadków awantury nagrał całe zdarzenie. Pokazuje ono sprzeczkę grupy mężczyzn, aż w końcu dochodzi do rękoczynów z wykorzystaniem ławek i krzeseł.

Pomimo nagrania policji nadal nie udało się nikogo zatrzymać w sprawie niedzielnej awantury.

– Gromadzimy materiały w tej sprawie – niewykluczone, że wkrótce te osoby usłyszą zarzuty, ale nie wiadomo jeszcze jakie. Wszystko zależy od obrażeń kobiety i skali zniszczeń w lokalu – mówiła Słowik, cytowana przez Radio Gdańsk.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt/Radio Gdańsk/PTD