Zamknij

Krystyna Pawłowicz do dziennikarza TVN24: „zjeżdżaj” [WIDEO]

Redakcja
11.04.2018 07:37

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz słynie z ciętego języka. Podczas obrad Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka mówiła o „zamykaniu mord”. Wyraźnie poirytowana rozmawiała też z reporterem TVN 24. 

Krystyna Pawlowicz
fot. East News

Reporter TVN 24 Radomir Wit próbował porozmawiać z Krystyną Pawłowicz na korytarzu sejmowym. Zamiast tego usłyszał od posłanki: „zjeżdżaj człowieku”. Radomir Wit nie krył zaskoczenia i zapytał: „dlaczego pani poseł się tak odzywa?”. W odpowiedzi usłyszał coś o „bezczelnych kłamcach TVN”.

Krystyna Pawłowicz słynie z ostrego języka. 10 kwietnia sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka zajęła się projektem nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. O odroczenie obrad postulowała posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. 

— Mam apel, żeby lewa część sali opanowała chamstwa lewackie swojej przedstawicielki, która nie potrafi bez obrażania kogokolwiek mordy swojej otworzyć — powiedziała Krystyna Pawłowicz.

Te słowa mocno skrytykowała część posłów opozycji. Gasiuk-Pihowicz zapowiada zgłoszenie sytuacji do Komisji Etyki.

Krystyna Pawłowicz skomentowała całą sprawę na swoim profilu na Twitterze. 

„Gasiuk-Pih.dziś znowu do przew.Komisji S.Piotrowicza per «prokuratorze»;do starszego posła Matusewicza — «nic nie załapał» i śmiech. Podobne odzywki — na porz. dziennym. Dziś,musiałam chamskie zachow. lewaczki wobec moich Kolegów przyhamować. Poskutkowało.” — napisała posłanka PiS.

RadioZET.pl/KM