Zamknij

Pawłowicz pytana przez internautę, czy będzie odpalać race na marszu. „W pana stronę”

Redakcja
07.11.2018 18:06
Pawłowicz pytana przez internautę, czy będzie odpalać race na marszu. „W pana stronę”
fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER/East News

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych wpisów na Twitterze, nierzadko obraźliwych wobec polityków opozycji i krytyków partii rządzącej. Tym razem jej celem stał się jeden z użytkowników popularnego komunikatora, który skomentował post parlamentarzystki.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jako pierwszy ostrą wymianę zdań opisał „Super Express”.

Zobacz także

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała na Twitterze swoją obecność na tegorocznym Marszu Niepodległości w Warszawie organizowanym przez środowiska narodowe. Warto przypomnieć, że zarówno prezydent Andrzej Duda, jak i wielu ważnych członków Prawa i Sprawiedliwości odcięło się od tej inicjatywy.

„W pana stronę”

„BĘDĘ na legalnym Marszu Niepodległości w Warszawie. Niech bojówkarka, poseł WIELGUS / 0-2% poparcia/ nie straszy setek tysięcy Polaków wykorzystaniem swej legitymacji poselskiej do blokowania LEGALNEGO Marszu bo legitymacja ta NIE służy do ŁAMANIA prawa” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna – red.).

Pod wypowiedzią rozpętała się ostra dyskusja na temat różnego rodzaju kontrowersji, które mogą towarzyszyć temu wydarzeniu. Poruszano między innymi wątek rasistowskich haseł na transparentach, które pojawiły się na marszu rok temu.

Zobacz także

Jeden z użytkowników Twittera zapytał wprost posłankę Pawłowicz, czy w ramach swojego uczestnictwa w Marszu Niepodległości „będzie odpalać race”.

Zobacz także

„W pana stronę” – taka odpowiedź padła ze strony parlamentarzystki PiS.

tweet pawlowicz

RadioZET/Super Express/Twitter/JZ