Zamknij

Tragiczny wypadek na Zakopiance. Ogromne utrudnienia dla kierowców jadących w Tatry

29.06.2022 12:32
wypadek na Zakopiance
fot. Facebook.com/OSP Skomielna Biała

Śmiertelny wypadek na Zakopiance w Krzeczowie. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba zginęła. Kierowcy jadący w Tatry muszą liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek wydarzył się w środę po godzinie 9 na trasie S7 w Krzeczowie. Doszło tam do zderzenia auta osobowego i ciężarówki. Zginął kierowca osobówki. Jak podaje Onet, to obywatel Serbii.

Tragiczny wypadek na Zakopiance. Droga jest zablokowana

Policja i prokuratura ustalają przyczyny wypadku. Na miejsce przyjechała jednostka OSP Skomielna Biała.

"O godzinie 9:22 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku samochodu osobowego z ciężarówką na odcinku nowej Zakopianki przed zwężeniem jezdni dwupasmowej w stronę Zakopanego" - poinformowali strażacy.

Służby alarmują, by w takich okolicznościach również tworzyć korytarz życia, który ułatwi ewentualny przejazd ratowników.

Na Zakopiance ruch prowadzony jest lewym pasem. Prawa część drogi jest zablokowana. Utrudnienia mają potrwać do godziny 14.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio Kraków/Onet.pl

C