Zamknij

Wiceszef narodowców mówi wprost! Tak nazywa Polaków czczących Hitlera [WIDEO]

Redakcja
24.01.2018 19:26
Wiceszef narodowców mówi wprost! Tak nazywa Polaków czczących Hitlera [WIDEO]
fot. Radio ZET

Krzysztof Bosak był gościem środowego wydania ''Popołudnia z Radiem ZET''.

Gość Kamili Terpiał i Romana Osicy powiedział, że osoby, które obchodzą urodziny Adolfa Hitlera i twierdzą jednocześnie, że kochają Polskę to schizofrenicy. - Taka jest opinia w środowisku narodowym, które trzeba odróżnić od neonazistowskiego psychiatryka - stwierdził na antenie Radia ZET. 

Wiceprezes Ruchu Narodowego podkreślił, że musimy sprzeciwiać się złu jakim jest np. komunizm. - Sprzeciw wobec Islamu widzę w tych samych kategoriach - mówił. Jak dodał, szacunek jest niezbędny dla każdego, ale jest zbyt często utożsamiany ze zgodą na różne roszczenia. 

Krzysztof Bosak w rozmowie z prowadzącymi ''Popołudnie z Radiem ZET'' nie uniknął pytania o sympatię do partii rządzącej. - Staram się unikać emocjonalnego podejścia do partii politycznych. W pewnych sprawach zgadzam się z Prawem i Sprawiedliwością, w innych nie - powiedział. 

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między 15:00 a 18:00 w programie muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki. Wszystko to na żywo!

RadioZET.pl/DG