Krzysztof Rutkowski miał wypadek [WIDEO]

Redakcja
12.06.2017 23:34
Krzysztof Rutkowski miał wypadek [WIDEO]
fot. Youtube/Patriot24.tv

W poniedziałek o godzinie 16 zgodnie z planem miała rozpocząć się w Bydgoszczy konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego, jednak jak podaje portal pomorska.pl, były detektyw miał wypadek w okolicach Włocławka.

Policja potwierdziła, że doszło do wypadku. – Jak się dowiedzieliśmy, w drodze do Bydgoszczy miał wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w okolicach Kowala. 56-latek kierujący Mercedesem stracił panowanie nad kierownicą – komentowała Joanna Seligowska-Ostatek z KMP we Włocławku.

Rutkowski zabrał głos

Krzysztof Rutkowski w nagraniu na portalu Patriot24.net odniósł się już do zdarzenia. – Gdy jechaliśmy wraz z moim współpracownikiem na konferencję do Bydgoszczy wpadliśmy w poślizg. Samochód stracił absolutną przyczepność z jezdnią. Na autostradzie w okolicach Włocławka doszło do zderzenia z barierką. Były fatalne warunki, oberwanie chmury. Nic się nikomu nie stało, nie wystrzeliły poduszki powietrze. Jechaliśmy z prędkością prawidłową, jednak z powodu silnych opadów doszło do poślizgu – komentował.

Nie dotarł na konferencję

Pierwsze doniesienia mówiły o tym, że mimo wypadku, konferencja Rutkowskiego odbędzie się z godzinnym opóźnieniem. Ostatecznie poszkodowany podjął decyzję, że jednak nie dotrze na miejsce a z uczestnikami konferencji (w sprawie oszusta z Nakła) połączy się poprzez Skype.

Krzysztof Rutkowski po niekorzystnym dla niego materiale TVP pozwał dziennikarkę oraz stację:

Zobacz także

RadioZET.pl/Pomorska.pl/Patriot24.pl/strz