Zamknij

Krzysztof Rutkowski dla Radia ZET: Rozpoczynamy własne śledztwo w sprawie Magdaleny Żuk

Redakcja
04.05.2017 15:39
Krzysztof Rutkowski dla Radia ZET: Rozpoczynamy własne śledztwo w sprawie Magdaleny Żuk
fot. EastNews

Biuro detektywistyczne "Rutkowski" rozpoczyna śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci 27-letniej Polki w Egipcie – dowiedziało się Radio ZET. Krzysztof Rutkowski zapowiedział, że jest już umówiony z rodzicami Magdaleny na spotkanie.

Reporterzy Radia ZET dowiedzieli się, że Krzysztof Rutkowski wraz ze swoim biurem detektywistycznym rozpoczyna śledztwo. – Mamy już jakieś informacje na temat śmierci Magdaleny Żuk i rozpoczęliśmy już śledztwo w tej sprawie. Na razie jednak nie będziemy dzielić się jego wynikami z mediami – powiedział nam Krzysztof Rutkowski, dodając, że na czwartek 4 maja przewidziane jest spotkanie z rodzicami Magdaleny.

Polska prokuratura zaczyna śledztwo

Tego samego dnia pojawiły się  informacje o tym, że Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze rozpoczyna swoje śledztwo. Będzie ono prowadzone w kierunku zabójstwa, jak poinformowało dziś TVP Info. Biuro podróży Rainbow Tours, z którym leciała Magdalena, poinformowało z kolei, że przyczyną śmierci 27-latki było samobójstwo.

„Rutkowski” Biuro Detektywistyczne Security-Service działa na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, nr L0323/04,RD-17/2004. – Dwadzieścia siedem lat funkcjonowania biura, wskazuje na ogromny zbiór doświadczenia, sukcesywność i skuteczność działania – czytamy na stronie biura.

Zobacz także

RadioZET.pl/strz