Zamknij

67-latek uprawiał seks z 12-letnią córką konkubiny i wszystko nagrywał. Policja znalazła filmy

15.11.2021 17:05

67-latek z Krzyża Wielkopolskiego wykorzystywał seksualnie 12-letnią córkę konkubiny. Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki 13-letniej koleżance dziewczynki, którą mężczyzna również nakłaniał do stosunku. 

Kajdanki
fot. ilustracyjne. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

67-letni mieszkaniec Krzyża Wielkopolskiego został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policja zatrzymała mężczyznę dzięki reakcji 13-latki. Dziewczynka powiadomiła matkę o 67-latku, który w mediach społecznościowych składał jej dwuznaczne propozycje. 

Krzyż Wielkopolski. Uprawiał seks z 12-letnią córką konkubiny

Prokuratura Rejonowa w Trzciance ustaliła, że 67-latek regularnie współżył z 12-letnią córką jego konkubiny (koleżanką 13-latki – red.). – Mężczyźnie prokurator zarzucił popełnienie trzech przestępstw na szkodę 12- i 13-letnich dziewczynek. Przestępstwa te polegały na początku na nakłanianiu dziewczynek do wykonania i poddania się innym czynnościom seksualnym, natomiast ostatnie przestępstwo polega na doprowadzeniu jednej z pokrzywdzonych, 12-letniej dziewczynki, do obcowania płciowego – powiedziała Magdalena Roman z prokuratury.

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny. Funkcjonariusze odnaleźli zdjęcia i filmy, na których 67-latek uwieczniał seks z 12-letnią pasierbicą. Za czyny o charakterze seksualnym zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/asta24.pl