Ksiądz Głód na Twitterze: dziewczęta prowokują, narażają mężczyzn na trudności

Redakcja
11.06.2018 14:38
Ksiądz Głód na Twitterze: dziewczęta prowokują, narażają mężczyzn na trudności
fot. Shutterstock

Ksiądz Franciszek Głód postanowił podzielić się na Twitterze swoimi refleksjami dotyczącymi ubioru kobiet. Stwierdził, że "niektóre dziewczęta prowokują swoim strojem i zachowaniem wielu mężczyzn". 

Ksiądz Franciszek Głód prowadzi bardzo aktywny profil na Twitterze. Na koncie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami. Tym razem postanowił skomentować kobiecy ubiór. Ksiądz stwierdził, że "dziewczęta prowokują strojem i zachowaniem wielu mężczyzn". 

"Obecnie zbyt liberalne poglądy jak i dzisiejsza moda sprawia, że niektóre dziewczęta prowokują swoim strojem i zachowaniem wielu mężczyzn. Ubierając się wyzywająco i ekstrawagancko narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności, rozbudzając ich seksualność" – czytamy na profilu księdza. 

Franciszek Głód słynie z szeroko komentowanych postów. Szerokim echem odbiła się jego rada dla żon, które powinny wykazać się "mądrością i zrozumieniem" dla mężów. W praktyce z wpisów wynikało, że powinny mężom usługiwać i ich wyręczać w codziennych czynnościach, bo mężczyźni są zmęczeni i zasługują na odpoczynek. "Mężczyzna często po skończonej pracy czuje się bardzo wyczerpany. Potrzebuje pochwały, odpoczynku, nie można go zaraz angażować do następnej pracy. Trzeba cierpliwie poczekać. Żony powinny o tym wiedzieć!" - pisał ksiądz. 

RadioZET.pl/KM