Zamknij

Kombajn wciągnął 15-latkowi rękę. Dramatyczny wypadek przy zbiorach cebuli

23.08.2022 13:23

Policja wyjaśnia przyczyny poniedziałkowego wypadku w gminie Księżpol niedaleko Biłgoraja (woj. lubelskie), gdzie podczas zbioru cebuli kombajn wciągnął rękę 15-latka. Ranny chłopak został śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

Wypadek
fot. Lubelska Policja

Asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju (woj. lubelskie) poinformowała, że zgłoszenie o wypadku podczas prac rolniczych z użyciem kombajnu w gminie Księżpol policja otrzymała w poniedziałek ok. godz. 17.

Wypadek na przy zbiorach cebuli. Kombajn wciągnął 15-latkowi rękę

Wstępnie ustalono, że 15-letni mieszkaniec gminy Tarnogród pracował przy zbiorze cebuli i w pewnym momencie ręka chłopca została wciągnięta pomiędzy wałek a taśmę podajnikową.

Jak przekazała policjantka, nastolatek z obrażeniami został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie.

- Ustalamy dokładne przyczyny wypadku - dodała Klimek. Zaapelowała jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych i obsługi maszyn rolniczych.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP