Zamknij

Wypadek ciężarówki przewożącej 170 świń, potem kolejne zderzenie. Na drodze utrudnienia

PAP
26.09.2022 14:42

Ciężarówka przewożąca 170 świń wpadła do rowu na dk 60 w miejscowości Kuchary-Jeżewo na Mazowszu. Godzinę później samochód osobowy w tym samym miejscu wjechał w zaparkowane auto OSP. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Świniami zajmują się służby weterynaryjnie. Ruch odbywa się wahadłowo.

Wypadek ciężarówki przewożącej świnie - zdjęcie ilustracyjne
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/Zdjęcie ilustracyjne

Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 8.30 na dk 60 w m. Kuchary-Jeżewo. - Kierowca pojazdu ciężarowego scania z naczepą, przewożącą około 170 sztuk trzody chlewnej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wypadł z jezdni i wjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd - przekazała podkom. Marta Lewandowska z płockiej policji.

- 26-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują służby weterynaryjne celem zabezpieczenia zwierząt - dodała.

Wypadek ciężarówki ze świniami w miejsc. Kuchary-Jeżowo

Około godziny później w tym samym miejscu doszło do kolejnego wypadku. - Jadący od strony Bielska kierowca opla insigni, omijając wóz strażacki, zabezpieczający zdarzenie drogowe w miejscowości Kuchary-Jeżewo, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd OSP. 55-letni kierowca opla nie odniósł obrażeń ciała - powiedziała policjantka.

Dodała, że mężczyźni byli trzeźwi. Ruch na dk 60 w miejscowości Kuchary-Jeżewo odbywa się wahadłowo, utrudnienia potrwają jeszcze około 2 godzin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marta Stańczyk/oprac. AK