Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dramatyczny pościg za kierowcą. Dachował radiowóz. Policjanci trafili do szpitala

06.03.2019 19:43
xxx wiadomosci

W środę rano podczas policyjnego pościgu za kierowcą w Samsieczynku w województwie kujawsko-pomorskim dachował radiowóz. Policjanci trafili do szpitala. Kierowcy, który przed nimi uciekał, nie udało się zatrzymać.

Dramatyczny pościg za kierowcą. Dachował radiowóz. Policjanci trafili do szpitala fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News/zdjęcie ilustracyjne

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 6 rano. Podczas akcji „Trzeźwy kierujący” funkcjonariusze patrolujący okolice miejscowości Samsieczynek niedaleko Bydgoszczy zauważyli samochód, który na widok radiowozu zawrócił i zaczął się oddalać. 

Policjanci ruszyli za nim w pościg. W pewnym momencie „34-letni policjant, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego na łuku drogi radiowóz zjechał na pobocze, a następnie dachował” - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią. 

Policjanci trafili do bydgoskich szpitali. Ich życiu nic nie zagraża. Kierowcy samochodu, który uciekał przed policją, nie udało się zatrzymać. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczność zdarzenia. 

RadioZET.pl/pomorska.pl/MK

Oceń