Zamknij

Skatował czteromiesięcznego psa. Policja szuka zwyrodnialca [FOTO]

Redakcja
03.03.2018 09:56
Pies Fijo
fot. Fundacja dla szczeniąt 'Judyta'/Facebook.com

Prokuratura Rejonowa Toruń-Wschód wydała list gończy za 30-letnim mieszkańcem Chełmży. Mężczyzna podejrzany jest o złamanie ustawy o ochronie nad zwierzętami.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak pisze podwarszawska fundacja Judyta, czteromiesięczny pies Fijo został bestialsko skatowany. Zwierzę ma złamany kręgosłup, połamane żebra, wybite zęby i złamaną miednicę. 

Do zdarzenia doszło w Chełmży w województwie kujawsko-pomorskim. Psa w kałuży krwi na podłodze w swoim domu znalazła jego właścicielka wraz z dwójką swoich dzieci. Jak podaje TVN24, zwierzę pod opiekę Fundacji dla Szczeniąt Judyta pod Sochaczewem oddała żona mężczyzny.

Policja publikuje wizerunek

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży na wniosek Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód opublikowali list gończy wraz z danymi. Poszukiwany jest Bartosz Donarski, ur. 17 marca 1988 roku w Chełmży, obywatel polski, który w ostatnim czasie zamieszkiwał w Chełmży. 

Rysopis : Mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy,  175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od wewnętrznej strony ma trzy tatuaże z imionami.

Przechwytywanie
fot. KMP Toruń

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejscu jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub prokuraturą lub z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00.

RadioZET.pl/TVN24,KMP Toruń/DG 

C