Zamknij

Kukiz przyznaje: Przejął mnie piątek. Popłynąłem

Redakcja
28.10.2018 15:24
Kukiz przyznaje: Przejął mnie piątek. Popłynąłem
fot. Shutterstock

- W niedzielę nigdy co prawda o polityce nie piszę, ale dziś muszę zrobić wyjątek. Wczoraj przypomniałem sobie, że to jednak piątkowa noc przejęła i mnie i moje konto na Twitterze – napisał Paweł Kukiz. Polityk skomentował w ten sposób swoje wulgarne wpisy, jakie pojawiły się w nocy z piątku na sobotę pod postem posła Marka Jakubiaka. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Marek Jakubiak, w wyborach samorządowych kandydat Kukiz’15 na prezydenta Warszawy, skomentował na Twitterze informację o odejściu z ruchu posła Jakuba Kuleszy. Kulesza postanowił przystąpić do partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego. 

Zobacz także

Pod wpisem Jakubiaka pojawiły się wulgarne komentarze Pawła Kukiza. Ostatecznie podjął on decyzję o wyłączeniu swojego konta. Jak tłumaczył, "utracił" nad nim "kontrolę". W niedzielę o 8:00 konto miało zostać zlikwidowane. 

Kukiz odniósł się do sprawy także na Facebooku. - W niedzielę nigdy co prawda o polityce nie piszę, ale dziś muszę zrobić wyjątek. Wczoraj przypomniałem sobie, że to jednak piątkowa noc przejęła i mnie i moje konto – napisał i dodał - Kogo nigdy w życiu taki "piątek" nie przejął - niech pierwszy rzuci kamieniem! Na usprawiedliwienie mogę dodać jedynie, że odreagowanie po ciężkiej kampanii, odejście posła Kuleszy i knucia wewnątrz Klubu trochę mnie przerosły. Nie jestem cynikiem, by to wszystko po prostu po mnie spłynęło, więc sam popłynąłem...

- Oczywiście bardzo przepraszam za wulgaryzmy. To nie powinno mieć miejsca. Czasem jeszcze niestety scena polityczna myli mi sie z rockową – przyznał.

RadioZET.pl/BM