Zamknij

Paweł Kukiz trafił do szpitala. Przez miesiąc nie będzie występował publicznie

Redakcja
13.09.2017 17:03
Kukiz
fot. East News

Paweł Kukiz najbliższy odpocznie od polityki. Poseł na Sejm i lider ruchu Kukiz'15 trafił do szpitala, uda się także na leczenie sanatoryjne. Jak przyznają osoby z jego otoczenia, w ostatnim czasie żył w ogromnym stresie i bardzo intensywnie pracował.

Informację o stanie zdrowia parlamentarzysty podała powołując się na jego współpracowników - Gazeta.pl.

Jak przekonują osoby z jego otoczenia, Kukiz w ostatnim czasie przepracowywał się i nie oszczędzał. "Przyczyny niedyspozycji współpracownicy upatrują w ciągłym stresie, braku snu, "fali hejtu" wobec niego, papierosach, częstych podróżach i piciu dużych ilości napojów energetyzujących. Ale ostatnio rozchorował się także i z infekcją poleciał nawet do Stanów Zjednoczonych" - czytamy na Gazeta.pl.

Podobno była to jego pierwsza od lat poważna wizyta u lekarza, dlatego też zastosowano wobec niego taki rodzaj kuracji. Ma on się bowiem nie tylko nie udzielać publicznie do ok. 10 października (co oznacza, że opuści pierwsze posiedzenia Sejmu), ale także spędzić część tego okresu w sanatorium. 

Współpracownicy Kukiza przyznają, że ich szef potrzebuje takiej regeneracji, aby mieć siłę przed zbliżającymi się kampaniami, które znów będą wymagały od niego działań na dużej intensywności. 

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP