Zamknij

Kobieta zginęła na przejeździe kolejowym. "Samochód utknął między zaporami"

11.05.2022 13:07
Kobieta zginęła na przejeździe kolejowym w Łańcucie
fot. screen KPP Łańcut

Na przejeździe kolejowym w Łańcucie (woj. podkarpackie) doszło w środę do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem technicznym. - W wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła kobieta kierująca fordem – powiedziała PAP Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Kolejny tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym na Podkarpaciu. Dwa dni wcześniej w miejscowości Tryńcza zginął kierowca ciężarówki, który wjechał tuż pod pociąg relacji Przeworsk-Stalowa Wola. W środę 11 maja doszło do kolejnej tragedii.

Tym razem zginęła kobieta, która wjechała na przejazd kolejowy w Łańcucie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że "kobieta kierująca fordem wjechała na przejazd kolejowy prawdopodobnie podczas opuszczania zapór".

Kolejna tragedia na przejeździe kolejowym. "Samochód utknął między zaporami"

- W wyniku tego samochód utknął między zaporami i zderzył się z pociągiem technicznym. Na miejscu śmierć poniosła kierująca fordem, 50-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego – poinformowała Klee-Bylica.

Dodała, że "służby pracują na miejscu zdarzenia". - Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku – przekazała policjantka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Alfred Kyc/Podkarpacka Policja

C