Zamknij

Pedofil zaatakował obok szkoły. ''Szarpnął 15-latkę za spódnicę''

Redakcja
09.05.2019 21:14
Pedofil zaatakował obok szkoły. ''Szarpnął 15-latkę za spódnicę''
fot. KMP w Białymstoku

Policja w Łapach poszukuje mężczyzny, który zaczepił uczennicę w pobliżu szkoły podstawowej. Sylwetkę mężczyzny zarejestrowały kamery szkolnego monitoringu. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w środę, 8 maja, na ulicy Polnej w rejonie Szkoły Podstawowej. Policjanci z Komisariatu Policji w Łapach poszukują mężczyzny, który miał ''doprowadzić do innej czynności seksualnej'' jedną z uczennic podstawówki.

Jak informuje portal ''Kurier Poranny'', pedofil dogonił 15-letnią uczennicę i szarpnął ją za spódnicę. Wystraszona dziewczynka wróciła do domu i opowiedziała o wszystkim rodzicom, którzy natychmiast zaalarmowali miejscową policję. 

Śledczy zabezpieczyli nagranie ze szkolnego monitoringu. KMP w Białymstoku opublikowała sylwetkę przechodzącego mężczyzny, którego wygląd był podobny do rysopisu przedstawionego przez matkę dziewczynki.

1
fot. Policja

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Łapach pod numer telefonu 85 715 82 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/poranny.pl