Zamknij

Latkowski w Radiu ZET: Wojewódzki i Szyc pokazują pychę zamiast przeprosić

22.05.2020 08:52
Latkowski w Radiu ZET
fot. Radio ZET

- Wojewódzki, Szyc i inni tak naprawdę zamiast powiedzieć słowo przepraszam, pokazują pychę – mówi gość Radia ZET, autor filmu „Nic się nie stało” o pedofilii wśród celebrytów Sylwester Latkowski. - Nie ma bardziej zakłamanego środowiska, niż nasze środowisko mediów, dziennikarzy, aktorów celebrytów. Politycy jeszcze – dodaje.

Sylwester Latkowski dopytywany przez Beatę Lubecką o to, jakie konkretnie ma dowody, Latkowski odpowiada: - Nie jestem zaskoczony reakcją, trywializowaniem. Autor filmu operuje insynuacjami? – To jest pani zdanie. Pani oglądała inny film. Proszę jeszcze raz go obejrzeć – zwraca się do prowadzącej jej gość. Proszony przez Lubecką, by odpowiedział na pytanie o to, jakie ma dowody, Sylwester Latkowski pyta: - Nie zauważyła pani w filmie ludzi, którzy w momencie, kiedy trzeba było robić tę sprawę, utrudniali zrobienie jej?

Zdaniem autora filmu „ Nic się nie stało”, „największym problemem jest prezydent Sopotu Karnowski”. - Nienawidzi Kurskiego, TVP, jest przeciwnikiem obecnego rządu a mówi wprost. Pani uważa, że on wyssał sobie to z palca to, co pani słyszała? – mówi Sylwester Latkowski.

- Różnica pomiędzy Wojewódzkim, Szycem a Karnowskim jest taka, że Karnowski mówi to na trzeźwo a Szyc i Wojewódzki większość swojego życia zamieniają w aktorstwo i pajacowanie – komentuje gość Radia ZET. - Pedofilia jest tylko w Kościele, prawda? – dodaje dziennikarz. Cała rozmowa w Radiu ZET z Sylwestrem Latkowskim jest dostępna poniżej:

Zobacz także