Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Groźny wypadek w Lęborku. Bus z nastolatkami uderzył w drzewo. Pięć osób w szpitalu [WIDEO]

15.03.2019 17:28
xxx wiadomosci

19-letni kierowca i czterech z pięciu pasażerów volkswagena transportera trafiło w piątek do szpitali po tym, jak auto uderzyło w drzewo w Lęborku przy ul. Mostnika. Wszyscy to uczniowie lęborskich szkół ponadpodstawowych.

Groźny wypadek w Lęborku. Bus z nastolatkami uderzył w drzewo. Pięć osób w szpitalu [WIDEO] fot. Remiza.pl/Screen

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Rzecznik lęborskiej policji Magdalena Zielke poinformowała w piątek PAP o wypadku volkswagena transportera. "19-latek kierujący pojazdem na lęborskich numerach rejestracyjnych, jadąc ul. Mostnika od budynku straży pożarnej, uderzył w przydrożne drzewo, a następnie auto wjechało na przeciwległy pas ruchu" – poinformowała rzeczniczka o wstępnych ustaleniach policji.

W pojeździe było sześć młodych osób. To uczniowie lęborskich szkół ponadpodstawowych. Chłopcy w wieku od 17 do 19 lat.

"19-letni kierowca i jeden z pasażerów z poważniejszymi obrażeniami decyzją lekarza zostali przetransportowani do szpitala w Słupsku. Trzech kolejnych poszkodowanych trafiło do szpitala w Lęborku i jeden został opatrzony przez służby medyczne na miejscu" – dodała Zielke.

Policja będzie ustalać przyczynę wypadku. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyczny dokonał oględzin, wstępnie, na miejscu, przesłuchali zostali świadkowie.

RadioZET.pl/PAP/Remiza.pl/BM

Oceń