Zamknij

Horror na prywatnej posesji. "Kobieta została przygnieciona przez maszynę"

22.01.2022 12:46
karetka
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Tragedia na jednej z prywatnych posesji w Lęborku (woj. pomorskie). 35-latka została przygnieciona przez maszynę podczas załadunku. Kobiety nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w piątek na prywatnej posesji na terenie gminy Cewice. Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 13.30. Jak podaje portal se.pl, prawdopodobnie prasa hydrauliczna zaczęła zsuwać się z windy załadunkowej w czasie ładowania na pojazd dostawczy. Wtedy doszło do tragedii. 

Lębork. Dramat na prywatnej posesji. Kobieta nie przeżyła

35-latka zginęła na miejscu. - Kobieta została przygnieciona przez maszynę podczas załadunku na pojazd dostawczy - poinformowała asp. Marta Szałkowska, rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku, cytowana przez portal lebork.naszemiasto.pl.

Policja zabezpieczyła ślady i dowody na miejscu wypadku. Jak przekazała asp. Marta Szałkowska, ciało kobiety zostało przewiezione do badań sekcyjnych.

Funkcjonariusze będą teraz wyjaśniać przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lęborku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/lebork.naszemiasto.pl/se.pl

C