Zamknij

Lech Wałęsa straszył inwazją kosmitów. Teraz się tłumaczy: Ja mam swoje UFO [WIDEO]

Dominik Gołdyn
01.04.2019 08:52
Lech Wałęsa
fot. Grzegorz Bukala/REPORTER

Lech Wałęsa oświadczył, że przekaz medialny z jego spotkania w ub. tygodniu z mieszkańcami Krosna (Podkarpackie), podczas którego miał mówić m.in. o kosmitach i UFO, został zmanipulowany. Odpowiedzialne za to osoby nazwał m.in. prowokatorami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Lech Wałęsa swoje stanowisko przedstawił na nagraniu wideo umieszczonym na jednym z portali społecznościowych.

Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali [...] I popatrzcie, co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę „Bolka”. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go, i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać.

Lech Wałęsa

Dodał: „I zobaczcie, co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO”. „Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem” – podkreślił.

– A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi: „czy Wałęsa odleciał?”. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski [...]. Ludzie z Krosna, odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa, tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest – ocenił Wałęsa.

Lech Wałęsa o inwazji UFO

Wystąpienie byłego prezydenta w Krośnie zrelacjonował portal internetowy Krosno24.pl, a następnie trafiło ono na strony ogólnopolskich portali.

– Na innych galaktykach są (cywilizacje – red.) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – powiedział w Krośnie Wałęsa i ostrzegł, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici.

Zobacz także

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają” – mówił Wałęsa. „Jak zagrozimy destabilizacją [...], Putinem, atomem [...], oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.

Dlatego, zdaniem Wałęsy, „to też musimy wziąć pod uwagę” i „musimy się porozumieć”, ponieważ „już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza. [...] I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć” – mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. „Wyciągnijmy z tego wnioski” – zaapelował były prezydent.

RadioZET.pl/PAP