Lech Wałęsa publikuje nieznane zdjęcie i uderza w braci Kaczyńskich [FOTO]

Redakcja
27.08.2017 22:31
Lech Wałęsa publikuje nieznane zdjęcie i uderza w braci Kaczyńskich [FOTO]
fot. PAP

Nie słabnie konflikt między PiS a Lechem Wałęsą. Emocje w sporze rozgrzała decyzja IPN o wszczęciu postępowania karnego w sprawie złożenia przez byłego prezydenta fałszywych zeznań dot. dokumentów TW "Bolek". Tym razem do ofensywy postanowił przejść Lech Wałęsa.

Zobacz także

Były prezydent opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, które wśród internautów wywołało spore kontrowersje. Na fotografii widać Lecha Kaczyńskiego i komunistycznego działacza Czesława Kiszczaka. Zdjęcie wykonano najprawdopodobniej w trakcie rozmów w Magdalence 7 marca 1989 roku.

„Kolesie od kiedy współdziałali przeciw mnie” – napisał Wałęsa pod postem. 

Część internautów zarzuciła byłemu prezydentowi uderzenie w Jarosława Kaczyńskiego kosztem jego zmarłego brata. ''Pokazujesz zdjęcie,kiedy cały świat oglądać może jak chlasz z kiszczakiem wódę, a michnikowi marzy się ściślejsza współpraca,i jakoś nie widziałem Twojego sprzeciwu'' - napisał jeden z użytkowników Facebooka. 

''Nie rozumie po jaką cholere jest taka nagonka na prezydenta Lecha Wałęse. Co Oni chcą osiągnąć tym wszystkim. Dla mnie chociaż jestem po 30 polityka jest gdzieś daleko. Szanowałem i będę szanował Pana Lecha Wałęse za to co zrobił i za to jak walczył za Nas i dla Nas. Obejrzałem wiele razy film o Panu i jestem naprawdę pod wrażeniem'' - skontrował inny z internautów. 

RadioZET.pl/DG